Elektrosat Internet

ZASADY I INFORMACJE OGÓLNE


VoIP(ang. Voice over Internet Protocol) - technologia cyfrowa umożliwiająca przesyłanie dźwięków mowy za pomocą łączy internetowych lub dedykowanych sieci wykorzystujących protokół IP, popularnie nazywana "telefonią internetową". Dane przesyłane są przy użyciu protokołu IP, co pozwala wykluczyć niepotrzebne "połączenie ciągłe" i np. wymianę informacji gdy rozmówcy milczą. Telefonia VoIP bez limitu, to możliwość dzwonienia przez Internet przy wykorzystaniu dedykowanej bramki VoIP w ramach stałej miesięcznej opłaty abonamentowej.

Główne cechy:
1 stały miesięczny abonament lub możliwośc bezabonamentowego korzystania z Voip ( płacisz tyle ile wydzwonisz),
2 łatwe planowanie kosztów,
3 wybór dogodnych abonamentów w zależności od potrzeb,
4 możliwość dzwonienia na polskie i zagraniczne telefony stacjonarne i komórkowe,
5 Ł atwa instalacja bramki VoIP.

Usługa eFax to faks przez e-mail. jest alternatywnym rozwiązaniem do tradycyjnej metody wysyłania i odbierania korespondencji faksowej. eFax umożliwia obsługę faksów z za klawiatury komputera. Wysyłanie faksów, nie różni się niczym od wysyłania wiadomości e-mail, a otrzymane faksy trafiają do wskazanych przez użytkownika usługi skrzynek e-mailowych.

Główne cechy:
6 stały miesięczny abonament,
7 łatwe planowanie kosztów,
8 brak konieczności zakupu sprzętu (urządzenia faksującego),
9 wybór dogodnych abonamentów w zależności od potrzeb,
10 łatwa archiwizacja dokumentów.

Same zalety:
6 Za rozmowy międzymiastowe płacisz tyle ile za połączenie lokalne.
6 Rozmawiasz, wykorzystując swój tradycyjny telefon. Masz "tradycyjny" numer telefonu, więc może się do Ciebie dodzwonić każdy z dowolnego telefonu (TP S.A., GSM itp.).
6 W abonamencie dostajesz darmowe minuty na połączenia lokalne, międzymiastowe oraz komórkowe.
6 Niewykorzystane minuty "przechodzą" na następny miesiąc (nie tracisz niewykorzystanych minut).
6 Z usługi można skorzystać niezależnie od miejsca pobytu oraz dostępu do Internetu. Jedynymi warunkami jakie należy spełnić jest posiadanie dostępu do sieci Internet. Będąc za granicą można dzwonić tak samo jakby się było w kraju.
6 Możesz "zafundować" polski numer telefoniczny babci zza granicy. Będziecie rozmawiać ZA DARMO, a ona dzwoniąc do reszty swojej rodziny w Polsce zapłaci jak za rozmowy lokalne.
6 Opłaty naliczane są za każdą rozpoczętą sekundę połączenia. Jakość połączeń telefonicznych z wykorzystaniem telefonii IP uzależniona jest od posiadania dobrego, stabilnego łącza internetowego. Jeśli posiadane łącze stałe z Firmy Elektrosat, to jakość połączenia nie powinna odbiegać od jakości zwykłego połączenia telefonicznego.
6 Aby skorzystać z usługi Telefonii IP w ELEKTROSAT. należy podpisać umowę i nie trzeba posiadać łacza internetowego w naszej sieci.