Elektrosat Internet

KONTAKT

ADRES SIEDZIBY BIURA:

P.H.U "Elektrosat" Roman Grzywaczewski, ul. Hubska 96/100, budynek D, 50-502 Wrocław,

budynek mieści się na terenie ELWAT

tel. (71) 341 50 92, adres e-mail: elektrosat@elektrosat.pl

Uwaga informacja aktualna od 16.10.2020 aż do odwołania. Biuro stacjonarne zamknięte aż do odwołania.. Nie przyjmujemy opłat Aboanemntowych w biurze. PŁATNOŚCI NALEŻY DOKONYWĆ PRZELEWEM na podany w umowie indywidualny nr konta.
W związku z obecną sytuacją epidemiczną, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów oraz pracowników, uprzejmie prosimy o załatwianie wszelkich spraw dotyczących świadczenia usług dostępu do Internetu drogą telefoniczną lub email. Wszelkie serwisy będą prowadzone przez obsługę telefoniczną, dlatego prosimy o współpracę w celu sprawnego usunięcia problemu. W szczególnych wypadkach serwis może się odbyć u klienta w domu, choć zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia się do drogi telefonicznej w razie wprowadzenia nowych obostrzeń.
Cały czas istnieje możliwość podpisywania umów drogę elektroniczną, bez konieczności wysyłania ich pocztą tradycyjną (ograniczenie istotne ze względu na transmisję wirusów na przedmiotach).
Obsługa serwisowa czuwa nad działaniem i jakością usługo dostępu do Internetu, jednak serwisy indywidualne w domach będą ograniczane do niezbędnego minimum. Montaże Internetu są jeszcze w tej chwili wykonywane z zachowaniem wszystkich procedur ochrony.
Prosimy o zapoznanie się z procedurami serwisu w dziale zasady ogólne. Dziękujemy i życzymy Wszystkim zdrowia.


GODZINY URZĘDOWANIA:

poniedziałek: 7.30-16.30 w dniu 2 maja 2022 biuro nieczynne

wtorek: 7.30-16.00

środa: 7.30 - 16.30

czwartek: 7.30 - 16.30

piątek: 7.30 - 12.30

Mapa dojazdu

 

Informacje dodatkowe

Wszelkie awarie po godzinach pracy biura należy zgłaszać pod nr telefonu podany na umowie.