Elektrosat Internet

W związku z obecną sytuacją epidemiczną, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów oraz pracowników, uprzejmie prosimy o załatwianie wszelkich spraw dotyczących świadczenia usług dostępu do Internetu drogą telefoniczną lub email. Wszelkie serwisy będą prowadzone przez obsługę telefoniczną, dlatego prosimy o współpracę w celu sprawnego usunięcia problemu. Obsługa serwisowa czuwa nad działaniem i jakością usługo dostępu do Internetu, jednak serwisy indywidualne w domach będą ograniczane do niezbędnego minimum. Montaże Internetu są jeszcze w tej chwili wykonywane z zachowaniem wszystkich procedur ochrony.

Cały czas istnieje możliwość podpisywania umów drogę elektroniczną, bez konieczności wysyłania ich pocztą tradycyjną. Dziękujemy i życzymy Wszystkim zdrowia.

Poniżej znajdą Państwo linki do najważniejszych informacji związanych z dostępem do usługi Internet:

PROCEDURY ZGŁASZANIA SERWISU


WZÓR UMOWY, REGULAMIN, WNIOSKI, ZAŁACZNIKI


ZASADY PODPISYWANIA UMÓW DROGĄ ELEKTRONICZNĄ


ZASADY ROZWIĄZYWANIA UMÓW DROGA ELEKTRONICZNĄ


PROMOCJA 2020 DLA STUDENTA


Uwaga! Umowy podpisywane na działaność gospodarczą, spółkę, fundację oraz inne formy przedsiębiorczości - nie są objęte promocjami dodatkowymi (routery, m-ce gratis)
Aby możliwie najpełniej cieszyć się nowymi prędkościami powyżej 100Mbps, zalecana jest wymiana routera na urządzenie z portami gigabitowymi oraz z technologią dual band, czyli działający w paśmie 2,4 i 5 GHz. Jednocześnie informujemy, iż prędkości w pakietach gwarantowane są jedynie na końcówce kabla, nie zaś za dodatkowym abonenckim urządzeniem typu np. router.

 


OFERTA PAKIETOWA GREEN - DLA WILLA BIELANY

Z oferty przy umowie na czas określony mogą skorzystać osoby zameldowane w lokalu lub będące właścicielami lokalu.
By skorzystać z oferty, należy podpisać nową umowę. Warunki podpisania umowy.


* Nowi Abonenci są zobowiazani do uiszczenia opłaty instalacyjnej - nie większej niż 250 PLN brutto - pokrywającej koszty sprzętu montowanego w domu klienta. Koszt opłaty wynika, z aktualnej ceny rynkowej niezbędnych do intalacji urządzeń. Więcej informacji można uzystkać pod nr tel. 71 341 50 92.

 

OFERTA PAKIETOWA PINK - DLA UMÓW TERMINOWYCH

Z oferty przy umowie na czas określony mogą skorzystać osoby zameldowane w lokalu lub będące właścicielami lokalu.
By skorzystać z oferty, należy podpisać nową umowę. Warunki podpisania umowy.


 

OFERTA PAKIETOWA BLUE - DLA UMÓW BEZTERMINOWYCH

Skierowana głównie dla studentów i osób najmujących lokal oraz tych, którzy nie chcą się wiązać kontraktem na dłuższy okres.Więcej szczegółów na temat zasad nawiązania umowy: warunki podpisania umowy .

* Aby zawiesić usługę należy zgłosić to w formie pisemnej - może by drogą email, najpóźniej do 25 dnia m-ca poprzedzającego zawieszenie. Miesiące nie muszę być łączone, natomiast muszą być to pełne okresy rozliczeniowe czyli od 1 do końca m-ca, niezależnie w jakim dniu była podpisana umowa.